Orbán felháborodott, de nem tett semmit
Éves alapbérük 10-80 százalékára rúgó prémiumot vághattak zsebre az állami cégvezetők – derül ki Fónagy János, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) parlamenti államtitkára Tóth Bertalan szocialista országgyűlési képviselőnek adott írásbeli válaszából, melyet a Magyar Nemzet vett észre.




