Cafeteria 2019: nem hátrál a kormány
A kormány szerint nem visszás, hogy a képviselők többet kapnak, a munkavállalók cafeteria-keretét pedig megvágták. A béren kívüli juttatások rendszerét nem vizsgálják felül. Mégis januártól csökkenhet a szocho.
Cafeteria 2019: nem hátrál a kormány
A kormány szerint nem visszás, hogy a képviselők többet kapnak, a munkavállalók cafeteria-keretét pedig megvágták. A béren kívüli juttatások rendszerét nem vizsgálják felül. Mégis januártól csökkenhet a szocho.
Van, ahol tilos zsíros prémiumot osztogatni az állami vállalatoknak
Megtiltotta az ukrán kormány szerdai ülésén hozott határozatában az állami vállalatoknak, hogy jutalomként nagy összegű bónuszokat fizessenek alkalmazottaiknak az ország jelenlegi gazdasági helyzetében - írta az MTI.
Milliárdos jutalmakat osztottak a minisztériumok
Az áprilisi választás előtt öt-hatezer minisztériumi dolgozót jutalmaztak meg az uniós pénzek kifizetésének felpörgetéséért. A pénzt a magyar költségvetésből előlegezték meg - derül ki a 24.hu cikkéből.
Cafeteria 2019: tiltakozik az Audi munkavállalói képviselete
Az Audi Hungária Független Szakszervezet, mint az ország legnagyobb vállalati szakszervezete határozottan elutasítja a kormány cafetériát érintő intézkedési tervezetét - olvasható az érdekképviselet közleményében.
Lázár több mint 3 milliárdot osztott ki dolgozóinak búcsúzóul
Fejenként 4,6 millió forintot kaptak fizetésükön felül a választás környékén a Miniszterelnökség dolgozói - tudta meg a 24.hu.