Az év végi pénz töredékét kapta sok mentős (frissített)
Az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) több munkatársa a várt év végi juttatásnak csak a töredékét kapta - írja a Népszava.
Az év végi pénz töredékét kapta sok mentős (frissített)
Az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) több munkatársa a várt év végi juttatásnak csak a töredékét kapta - írja a Népszava.
Ezt a pénzt sem fizeti ki a kormány
A legtöbb tanár nem számíthat év végi jutalomra - az úgynevezett pulykapénzre - vagy csak néhány ezer forintra. Az illetékes főhatóság mossa kezeit.
Óriási meglepetést hozhat a december a postásoknak
Közel 100 ezer forint összegű egyszeri juttatást kaphatnak a postások teljesítményük elismerésére. Most nem utalványt, hanem készpénzt kapnak december 5-én.
Nagyvonalú büdzsé: plusz 22 milliárdot költött el a Miniszterelnökség
A Miniszterelnökség 2018-ban a tervezett 29,1 milliárd helyett 51,8 milliárdot költött. Jutalmakra közel ötmilliárd ment el - hangzott el az RTL Híradóban.
Ha nem adnak bónuszt a cégek, könnyen ember nélkül maradnak
A fizikai dolgozókat elsősorban teljesítmény-alapú juttatásokkal tudják megtartani a cégek - derül ki a BrandFizz Employer Branding Kft. felméréséből.