A dm 50 ezres jutalmat ad a dolgozóinak
Közel 150 millió forint jutalmat kap a magyarországi Drogerie Markt (dm) majdnem 3 ezer dolgozója.
A dm 50 ezres jutalmat ad a dolgozóinak
Közel 150 millió forint jutalmat kap a magyarországi Drogerie Markt (dm) majdnem 3 ezer dolgozója.
Koronavírus: a cseheknél minden egészségügyi dolgozó jutalmat kap
Pénzjutalmat kap minden csehországi egészségügyi dolgozó, aki a koronavírus-járvány idején a kórházakban dolgozott. A kormány erre a célra mintegy tízmilliárd koronát (135 milliárd forint) különít el - jelentette be Adam Vojtech egészségügyi miniszter.
A szociális munkások is pluszpénzt kapnak?
Az Emmiben azon dolgoznak, hogy a szociális ágazatban dolgozók is megkapják az egészségügyiseknek megígért félmilliós pluszjuttatást - számolt be a Népszava.
Egészségügyesek pluszpénze - tényekkel válaszolt Káslernek a gyógyszerészkamara elnöke
Kásler Miklós emberi erőforrás miniszter múlt hét pénteken jelentette be, hogy az egészségügyi dolgozók július 1-vel kapják meg a járvány miatt beígért bruttó 500 ezer forintos egyszeri juttatást, az intézkedés 160 ezer munkavállalót érint. Később kiderült, a gyógyszerészek, a gyógytornászok és az idősotthoni dolgozók nem tartoznak a jutalmazottak közé.
A félmilliós bérkiegészítés részleteiről beszélt Kásler Miklós
Július 1-jével kapják meg bruttó 500 ezer forintos egyszeri juttatásukat az egészségügyi dolgozók, az egyszeri bérkiegészítés 160 ezer embert érint - jelentette be Kásler Miklós, az emberi erőforrások minisztere pénteken.