BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
header

jutalom

06.
08.
18:24

Egészségügyesek pluszpénze - tényekkel válaszolt Káslernek a gyógyszerészkamara elnöke

Kásler Miklós emberi erőforrás miniszter múlt hét pénteken jelentette be, hogy az egészségügyi dolgozók július 1-vel kapják meg a járvány miatt beígért bruttó 500 ezer forintos egyszeri juttatást, az intézkedés 160 ezer munkavállalót érint. Később kiderült, a gyógyszerészek, a gyógytornászok és az idősotthoni dolgozók nem tartoznak a jutalmazottak közé.

Szerző(k):
Szepesi Anita