Csaknem félmilliós karácsonyi jutalmat adott az MNB
A Matolcsy György vezette intézmény az idén valamivel több mint nettó 450 millió forintot osztott ki összesen 950 "kiemelkedő teljesítményt nyújtó" munkavállaló között - írta a 24.hu.
Csaknem félmilliós karácsonyi jutalmat adott az MNB
A Matolcsy György vezette intézmény az idén valamivel több mint nettó 450 millió forintot osztott ki összesen 950 "kiemelkedő teljesítményt nyújtó" munkavállaló között - írta a 24.hu.
Csinos jutalmakat osztanak maguknak a polgármesterek
Több településvezetők akár milliós jutalommal ajándékozta meg saját magát az év utolsó heteiben - derül ki az Index összeállításából.
Krumplibónusz a minisztériumi dolgozóknak
Tíz kiló krumpli és hét kiló alma a jutalma a Külgazdasági- és Külügyminisztérium dolgozóinak.
Vannak nyugdíjasok, akik kapnak karácsonyi juttatást 2020-ban
Bár a nyugdíjas szervezetek és az ellenzéki pártok több ízben is pénzügyi kompenzációt követeltek az időseknek a járvány és az elszabaduló infláció miatt, idén a kormányzati pénz- vagy utalványosztás elmarad. Egyes önkormányzatok viszont továbbra is nyújtanak év végi plusztámogatást, van olyan város, ahol 2019-hez képest több ezer forinttal megnövelték az év végi bónuszt a nyugdíjasok számára.
Ez már döfi: 80 ezer forintos év végi jutalom
A Biedronka, Lengyelország legnagyobb áruházlánca bőkezű ajándékkal jutalmazza dolgozóit, akik helyt állnak a koronavírus-járvány viharai idején.