Kásler Miklós nettó 50 ezret oszt ki a szociális dolgozóknak, de nem mindenkinek
Bruttó 75 ezer forinttal ismeri el a Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság (SZGYF) által fenntartott intézmények dolgozóinak bátor helytállását és odaadó munkáját Kásler Miklós, az emberi erőforrások minisztere. Emlékezetes, hogy a szociális dolgozók tavaly kimaradtak a bruttó 500 ezer forintos koronavírus-jutalomból - amelyet az egészségügyi dolgozók megkaptak - így némi kompenzációt jelenthet ez a mostani lépés. A gond csak az, hogy az ágazatban lévők többsége ebből is kimarad.




