Drasztikus javaslatot tett egy szakértő a vezetés közben mobilozókkal kapcsolatban
Egyszer és mindenkorra ki kellene tiltani a forgalomból azt, aki vezetés közben okostelefont használ - vélekedett Dobrocsi Endre közlekedésbiztonsági szakértő az M1 csatorna kedd reggeli műsorában az MTI szerint.




