BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

jobboldal

10.
11.
16:22

Mindig az szereti a demokráciát, aki benne van a hatalomban

A magyar lakosság felének a demokrácia a lehetséges legjobb politikai rendszer, harmaduk csalódott, 7 százalékuk viszont akár diktatúrában is élne - a többi között ezt tartalmazza a Tárki legfrissebb kutatása. Sík Endre, a társaság kutatási igazgatója az InfoRádiónak hozzátette: a pártszimpátiát is tekintve biztosan más eredményt hozott volna a kutatás, ha más politikai erő lenne hatalmon.

Szerző(k):
Inforádió