Jelzálog-kötvények a tőzsdén
A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) holnap - azaz március 29-én - tartja a Földhitel- és Jelzálogbank Rt. által kibocsátott jelzálog-kötvényeknek a tőzsdei bevezetést megelőző meghallgatását. Ezen - az értékpapírokon kívül - a kibocsátóval is megismerkedhetnek a résztvevők.
