Románia sem pazarolja az adófizetők pénzét biztosjelöléssel
Észtország után Románia is visszavonta szerdán ideiglenes jelöltjét az Európai Bizottságba, és így az új brüsszeli testület november eleji hivatalba lépéséig csak huszonhat tagú lesz a biztosok kollégiuma - írja az MTI.




