Egy 300 ezer forintos jutalmat kap, aki két napig nem nyúl a telefonjához
A Salt Lake City-ben működő SatelliteInternet.com a napokban hirdette meg a Digital Detox Challenge játékát, amely arra buzdítja az amerikaiakat, hogy hanyagolják a technológiát és az internet helyett inkább a természethez kapcsolódjanak. Hirdettek egy nyereményjátékot is: ha valaki 48 órán át nem nyúl a telefonjához, akkor kap egy 1000 dollár értékű utazást - derül ki a Roadster cikkéből.




