Tovább nőtt a majomhimlővel fertőzöttek száma
Már 77 betegnél diagnosztizálták a kórt, az elmúlt egy hétben újabb két embernél mutatták ki a betegséget, közölte a Nemzeti Népegészségügyi Központ. Az új fertőzöttek otthonukban gyógyulnak, kórházi kezelésre nincs szükségük.




