Merkel újra üzent
Konstruktív, pozitív beszélgetést folytatott egymással a görög kormányfő és a német kancellár csütörtökön - derül ki a sajtóhírekből, ami arra utal, hogy nem jutottak közelebb a görög válság megoldásához. Az athéni pénzügyminiszter tett egy gesztust pénteken - a maga módján.




