Hazacsábítaná külföldről a magyar kutatókat a kormány
Külföldön élő és dolgozó kutatókat megszólító program elindítását jelentette be Gulyás Tibor, az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) innovációért felelős helyettes államtitkára az Amerikai Magyar Akadémikusok Társaságának (AMAT) éves konferenciáján Washingtonban.




