Új szankciót vezetnek be a boltokban, komoly bírságokat oszthatnak ki
Tovább erősödnek a fogyasztók jogai 2022-ben is, nyártól bírságolással vehetik fel a kesztyűt a hatóságok a kettős minőséggel szemben - közölte az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM).




