A tanárok sem mobilozhatnak csak úgy a vakvilágba
A pedagógusok szerdától csak oktatási célokra használhatják a mobiljukat, a belügyminiszteri rendeletből az nem derül ki, hogy ezt miként ellenőrzik.
A tanárok sem mobilozhatnak csak úgy a vakvilágba
A pedagógusok szerdától csak oktatási célokra használhatják a mobiljukat, a belügyminiszteri rendeletből az nem derül ki, hogy ezt miként ellenőrzik.
Megalapozott döntés a mobiltelefonok használatának korlátozása az iskolákban - állítja a KINCS
Számos kutatás igazolja, hogy a túlzott mobiltelefon-használat függőséget okoz, negatívan befolyásolja a diákok tanulási teljesítményét, ráadásul a fiatalok közösségi életére és egészségi állapotára is negatívan hat. A Kopp Mária Intézet a Népesedésért és a Családokért is jónak látja a mobiltelefonokról szóló kormányzati döntést.
Délre ígértek robbantást, 11-ig kiürítettek 270 iskolát
A rendőrség terrortámadás ügyében indított eljárást Szlovákiában.Közben kiderült Csehországban is hatalmas bombariadó volt.
A puding próbája az evés - vélekedik a mobil-ügyről Maruzsa Zoltán
Eddig is minden ötödik iskola már elvette a diákoktól az okoeszközöket, de a mobilrendelet végrehajtása kapcsán nagyon nagy mozgásteret kaptak az intézmények, mondta a közoktatásért felelős államtitkár az Inforádióban.
Nemhogy nem tiltott, egyenesen támogatott az iskolai mobilozás
A mobiltelefonok oktatási célra történő használata továbbra is támogatott - jelentette ki a Kulturális és Innovációs Minisztérium felsőoktatásért, szak- és felnőttképzésért, fiatalokért felelős államtitkára.