Svédasztalos menzák lesznek a budai iskolákban
Kevesebb ételmaradék, rövidebb sorban állás, több idő az ebédre. Erre készül az II. kerületi önkormányzat az iskolákban a szabadszedéses rendszerrel. Zuglóban már működik a módszer, de csak ott tudják ezt bevezetni, ahol az önkormányzat gondoskodik a közétkeztetésről.




