Áttörés küszöbén az egészségügy - Nem lehet majd sumákolni?
A WHO szerint a krónikus betegségben szenvedő betegeknek a fele nem tartja be orvosa utasításait, pedig ha rá lehetne őket venni a kezelési terük folytatására, egyes becslések szerint csupán az USA-ban évente mintegy 290 milliárd dollárt lehetne spórolni. A Vodafone egy felmérése szerint ezen segíthetne az IoT technológia.




