Megvan az 5G-s frekvenciapályázat eredménye
Összesen mintegy 128,5 milliárd forintot fizet a három szolgáltató az 5G-re is használható frekvenciákért az NMHH árverésén - jelentette be a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság csütörtök délután.
Megvan az 5G-s frekvenciapályázat eredménye
Összesen mintegy 128,5 milliárd forintot fizet a három szolgáltató az 5G-re is használható frekvenciákért az NMHH árverésén - jelentette be a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság csütörtök délután.
Koronavírus: egy sor változást jelentett be a Vodafone a járvány miatt
A Vodafone Magyarország összeállította azokat a lépéseket, amelyekkel a vállalat segíteni szeretné a magán- és vállalati ügyfeleinek boldogulását a koronavírus-járvány miatt kialakult helyzetben.
Csökkenti adatforgalmát a Netflix
Európai Uniós tisztviselők kérésének eleget téve 25 százalékkal korlátozni fogja a Netflix az adatforgalmát egész Európában - írja az Index.
Ezt hozta a home office és a távoktatás Magyarországon
Megnövekedett adatforgalmat tapasztaltak a hétfőtől elrendelt távoktatás, és sok helyen bevezetett távmunka miatt a magyarországi mobilszolgáltatók - írja az MTI.
Lelassulhat az internet Magyarországon
Egyre többen dolgoznak otthonról a koronavírus-járvány miatt, ám ez olyan adatforgalom-növekedést okozhat, amely lassíthatja az internetet.