Varga Mihály megvédte a külföldi bankokat
Magyarországon nem tekintik ellenségnek a bankokat, igaz, néhány kérdésben, leginkább a devizahitelekkel kapcsolatban, vitában áll a kormány a pénzintézetekkel - mondta Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter az osztrák Der Standardnak adott interjúban. Úgy fogalmazott: míg a bankok a devizaügyletek során extraprofitra tettek szert, a válság kitörése után nem segítettek az eladósodott ügyfeleiken.




