Itt a rossz hír - máris kifulladt a lendület a használtlakás piacon
Az első negyedének lakáspiaci fellendülése nem tartott ki a második negyedévre, de az első félévben még így is csaknem ötödével több lakás kelt el, mint 2011 első félévében, az egész évet nézve azonban a tavalyi forgalom várható. Az árak csökkenése lassul, idén már stagnálással számol az Otthon Centrum (OC) Lakáspiaci Tanácsadó használt lakáspiaci felmérése.




