A Molra panaszkodtak Zágrábban
Zoran Milanovic horvát miniszterelnök kedden Zágrábban fogadta a sziszeki finomítóban dolgozók szakszervezetének vezetőit és sziszek város polgármesterét, hogy közösen találjanak megoldást a finomító termelésének újraindítására.




