Tavaly február óta decemberben nőtt először az euróövezeti export
Decemberben a várt csökkenés helyett növekedett az euróövezet külkereskedelmi áruforgalmában kialakult többlete, az áruexport pedig 2020 februárja óta első alkalommal haladta meg az egy évvel korábbit az Európai Unió statisztikai hivatala, az Eurostat hétfői jelentése alapján - írja az MTI.


