Új médiarend születik Magyarországon: a bizalom lett a legfontosabb valuta
A magyar médiapiac olyan átalakulás közepén jár, amilyenre a rendszerváltás óta nem volt példa. A Noguchi Új rendszer, új szabályok című 2026 júniusi médiariportja – amely egyúttal kommunikációs útikalauz döntéshozóknak – szerint a kormányváltást követően nem egyszerű korrekció zajlik, hanem a komplett hazai médiarendszer újrarendeződése, amely egyszerre érinti a finanszírozást, a tulajdonosi struktúrákat, a közmédia szerepét és a hirdetési piac működését.








