BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

hús

03.
01.
08:58

Egérrágta disznósajt és borzasztó körülmények egy húsboltban (videó)

Egy Győr-Moson-Sopron megyei húsboltban és a hozzá tartozó előállító helyen tartottak ellenőrzést a múlt héten a Nemzet Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) szakemberei. Az egységben számos szabálytalanságot, köztük súlyos higiéniai problémákat találtak az ellenőrök. Az akció során több mint 9,5 tonna élelmiszer megsemmisítését rendelték el a Nébih munkatársai.

Szerző(k):
Domokos László