BUX 139130.35 1,09 %
OTP 44650 1,52 %
header

hulladékkezelés

12.
19.
17:22

Ebben is lemaradt Magyarország - kötelező lesz szelektíven gyűjteni a hulladékot

Differenciált díjazást vezetne be az Országos Hulladékgazdálkodási Ügynökség a közszolgáltatók által a lakosságtól begyűjtött szelektált hulladék után annak érdekében, hogy – az ettől az évtől javuló eredmények ellenére – tovább növekedjen a nemzetközi összehasonlításban ma még rossznak számító hazai gyűjtési és hasznosítási arány.

Szerző(k):
Major András
12.
05.
12:25

Tizenhat hulladéklerakót rekultiválnak Kelet-Nógrádban

A kormány kedvező döntése értelmében megkezdődik a hulladékrekultivációs projekt Kelet-Nógrádban, ahol a 2,8 milliárd forintos beruházás során 14 településen 16 lerakót érintően végzik el a helyreállításokat - mondta Székyné Sztrémi Melinda, Salgótarján polgármestere, a Kelet-Nógrádi Hulladékrekultivációs Társulás elnöke szerdán sajtótájékoztatón (képünk illusztráció).

Szerző(k):
MTI