Tűz volt a nyíregyházi hulladékfeldolgozónál (frissítve)
Szemét, gumiabroncs és aljnövényzet kapott lángra a Nyíregyháza külterületén lévő hulladékfeldolgozó telep közelében vasárnap kora este - közölte honlapján a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság. A fűzet késő este eloltották.




