Még két hétig gyűlhet a szemét
A hétfő óta tartó szemétkáosz megoldásához Pintér Sándor belügyminisztertől kért segítséget Gödöllő polgármestere. Gémesi György szerint az NHKV adminisztratív és pénzügyi gyakorlata akadályozza a közfeladat ellátását. Még két hétig gyűlhet a szemét.




