Több mint száz szemétlerakót számoltak fel
Huszonkét hulladéklerakó rekultivációja fejeződött be év végén Szabolcs-Szatmár-Bereg és Borsod-Abaúj-Zemplén megye több településen, a környezetvédelmi programra több mint 1,6 milliárd forintot fordítottak.




