Jó hírek érkeztek a délnyugati szomszédainktól
Horvátországban és Szlovéniában is csökkent az új koronavírussal fertőzöttek száma - derült ki a válságstábok vasárnapi jelentéséből.
Jó hírek érkeztek a délnyugati szomszédainktól
Horvátországban és Szlovéniában is csökkent az új koronavírussal fertőzöttek száma - derült ki a válságstábok vasárnapi jelentéséből.
Horvátország egyelőre nem enyhít a korlátozásokon
Horvátország szombattól május 15-ig meghosszabbította az egész országra vonatkozóan a jelenleg is érvényben lévő járványügyi intézkedéseket, amelyek főleg az összejövetelek létszámkorlátozásában és az üzletek nyitvatartási rendjének szabályozásában merülnek ki - írja az MTI a helyi sajtó nyomán.
Koronavírus: jó hírt kaptak az Adria szerelmesei
Horvátország könnyít a koronavírus-járvány miatti beutazási feltételeken, és már egy oltással is engedélyezi a határátlépést - közölte Davor Bozinovic horvát belügyminiszter, a válságstáb vezetője a testület pénteki sajtótájékoztatóján.
Nyereséggel zárta az INA az első negyedévet
Az INA horvát olajipari vállalat bevétele az első három hónapban elérte a 4,17 milliárd kunát (198,8 milliárd forint), ami 0,6 százalékkal több, mint tavaly ugyanebben az időszakban; a kiadásai 19,7 százalékkal 4,11 milliárd kunára (195,9 milliárd forint) csökkentek.
Tetőzhet a járvány Horvátországban
Most tetőzik a koronavírus-járvány harmadik hulláma Horvátországban - jelentette ki Krunoslav Capak, az ország közegészségügyi intézetének a vezetője.