Bejött a nyitás, zúdulnak a magyarok Horvátországba
A múlt év hasonló időszakához képest 90 százalékkal több magyar turista látogatott eddig Horvátországba, leginkább a szállodákban emelkedett a foglalásuk.
Bejött a nyitás, zúdulnak a magyarok Horvátországba
A múlt év hasonló időszakához képest 90 százalékkal több magyar turista látogatott eddig Horvátországba, leginkább a szállodákban emelkedett a foglalásuk.
Koronavírus: Dalmáciában tovább szigorítanak
Újabb szigorításokat tervez bevezetni a horvát kormány a koronavírus-járvány megfékezése érdekében - jelentette be a csütörtöki kormányülést követően Davor Bozinovic belügyminiszter. Négy dalmát megyében szigorítanak a gyülekezési feltételeken
Koronavírus: a vártnál hamarabb lehet szükség újabb korlátozások bevezetésére Horvátországban
A növekvő koronavírus-esetszámok miatt Horvátország még azelőtt újabb szigorításokat vezethet be, hogy lejárnának a július 31-ig érvényben lévő korlátozások - írta a Jutarnji List című horvát napilap szerdán a nemzeti válságstábra hivatkozva.
Titokzatos fejlesztést hajt végre az OTP egy horvát luxusszigeten
Az OTP nem hozza nyilvánosságra, hogy a 30 évre kibérelt Smokvica Vela nevű horvátországi szigeten milyen fejlesztéseket hajtott végre és ki töltheti ott a szabadságát - írja az mfor.hu.
Horvátországba utazik? Ingyen kaphat oltást ott is
A zágrábi kormány döntése szerint mindenki ingyen felveheti a koronavírus elleni oltást Horvátországban, azok is, akiknek nincs betegbiztosításuk, így a Horvátországban nyaraló külföldi turisták is - írta szombaton az Index.hr internetes portál.