Riadó! Itt az újabb csapás, mindjárt visszafagy a hó
Nem enged a tél a szorításból, most még sok helyen omlik le a felolvadó hó, de nemsokára minden visszafagy. Vannak területek, ahol -20 fok is lehet.
Riadó! Itt az újabb csapás, mindjárt visszafagy a hó
Nem enged a tél a szorításból, most még sok helyen omlik le a felolvadó hó, de nemsokára minden visszafagy. Vannak területek, ahol -20 fok is lehet.
Befagy az ország, szibériai hideg közelít
A következő napok sem hoznak egy pici enyhülést sem, csak ma és holnap lehet a hőmérséklet plusz tartományban napközben, a jövő hét csikorgó hideggel zúdul ránk.
Évtizedes rémálom után jöhet a fordulat, megszakadhat a pokoli sorozat?
2025 volt a harmadik legmelegebb év 1950 óta. Szilveszteri hóesés zárta le a tavalyi évet, ezért nehéz elhinni a legfrissebb adatokat, pedig nyáron még kőkeményen vártuk a hőség elvonulását, a földek pedig az esőt.
Nem kell csodálkozni, hogy szétreped a fejünk, ilyen régen volt
18 fokos kontraszt választja szét az országot.
Nem elég a dermesztő hideg, más is jön mellé – a riasztást is kiadták
Keményen odavágott a hideg: mínusz húsz fok közeli hajnalok és hófúvás kíséri a hétvégét.