Ég a pénz Simicska cégeinél
Miután két éve szakított Orbán Viktorral, Simicska Lajos a vállalkozó építőipari cégénél a bevételek 80 százalékot estek, míg médiaérdekeltségei masszívan veszteségesek lettek - derül ki cégei 2016-os beszámolóiból.
Ég a pénz Simicska cégeinél
Miután két éve szakított Orbán Viktorral, Simicska Lajos a vállalkozó építőipari cégénél a bevételek 80 százalékot estek, míg médiaérdekeltségei masszívan veszteségesek lettek - derül ki cégei 2016-os beszámolóiból.
Százmilliókkal gazdagodott Garancsi István
Szép profitot hoztak tavaly Garancsi István cégei, egyebek mellett jól teljesített a villanyoszlopokra helyezhető hirdetéseket értékesítő ESMA Reklám Kft. is.
Elszámolási vita - Rogán szomszédja kiesett a pikszisből
A Magyar Nemzet úgy tudja, hogy a Network 360 Reklámügynökség a jövőben nem számíthat túl sok állami megrendelésre.
Milliárdos lakáshitel-reklámkampányba kezd az MNB
Csaknem másfél évnyi szünet után újra milliárdos médiakampányba kezd a Magyar Nemzeti Bank – írja a Magyar Nemzet.
Idegesek lehetnek a társasházakban lakók - jól kiszúr velük a kormány
A társasházak, közös képviselők szerint dugába dőlhetnek a felújítási terveik azzal, hogy egy kormányrendelet ellehetetleníti az építési reklámháló használatát – írja az Index. Kilenc négyzetméteres reklámháló ugyanis gyakorlatilag nincs, márpedig jövő hónaptól már csak annál kisebb lehet.