Ótiási átverés volt a fekete péntek - a szomszédban
A bevételükhöz képest nevetséges összegekre bírságolta a fogyasztóvédelmi hatóság (ANPC) Romániában azokat az online kereskedőket, akik tömegesen átverték a vásárlókat a tavalyi fekete pénteken.
Ótiási átverés volt a fekete péntek - a szomszédban
A bevételükhöz képest nevetséges összegekre bírságolta a fogyasztóvédelmi hatóság (ANPC) Romániában azokat az online kereskedőket, akik tömegesen átverték a vásárlókat a tavalyi fekete pénteken.
A kormánypropaganda ellen tiltakoznak
A gátlástalan kormánypropaganda tiltásáért kezdeményez népszavazást a Nemzeti Választási Irodánál Hadházy Ákos független országgyűlési képviselő és Kassai Dániel LMP-s önkormányzati képviselő - jelentették be a képviselők.
Drámai helyzet a magyar iskolákban
Csak Budapesten ötszáznál is több pedagógust keresnek, több helyen bármilyen szakos tanárral beérnék, van olyan kistelepülés, ahonnan 14 pedagógus hiányzik - írja a 24.hu.
Tízmilliárdok mehetnek kormányzati reklámra
Ugyanaz a három konzorcium bonyolíthatja le a következő években a kormányzati reklámkampányokat, amelyek az elmúlt másfél évben is intézték több mint 70 milliárd forintért - derül ki a G7 cikkéből.
Ömlik a közpénz a kis példányszámú lapokhoz
A közéleti lapok közül gyakran a legkisebb példányszámúnak jut a legtöbb állami hirdetés – írja a G7. Ez derül ki a 2017-es éves beszámolók és a tavalyi állami reklámköltések összevetéséből. A számokból egyértelműen látszik, hogy nem számít, hány emberhez jut el az üzenet, csak az a fontos, hogy kinél költik el a milliárdokat.