Hernádi Zsolt: Túl nagy kockázatot vállal az Unió a szankciós döntésekkel
A kormány december 6-án eltörölte az üzemanyagok ársapkáját, majd megjelentek a különadók. Hernádi Zsolt, a Mol elnök-vezérigazgatója szerint hetek kellenek ahhoz, hogy az üzemanyag elérhetősége újra visszaálljon a megszokott szintre, sőt, az import teljes normalizálódása hónapokat vehet igénybe.




