Milliárdokat tőzsdézett össze a magyar állam
A külföldiek januárban is tovább vásárolták a magyar részvényeket, amelyektől a magyar háztartások viszont még szabadultak. Összességében azonban mindenki jól járt az árfolyamok emelkedésével, amin még az állam is nagyot kaszált. Az állampapíroktól azonban szabadultak a háztartások és a külföldiek is.




