Tovább próbálkoznak a kéményseprők
A kéményseprők az ügyfélközpontú szolgáltatás kialakításához a jogszabályi környezet módosítását szeretnék elérni, ennek érdekében munkacsoport létrehozását kezdeményezik - mondta Vámos Csaba, a Kéményseprők Országos Szakszervezetének (KOSZ) elnöke a szakszervezet és a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság vezetőinek egyeztetését követően.




