Hongkong elesett, győzött a nyomasztó túlerő, menekülnek az emberek
Úgy tűnik, a hongkongi lakosok többségét sikerült megfélemlíteniük a kínai hatóságoknak azzal az új nemzetbiztonsági törvénnyel, amelyet június utolsó napján fogadtak el és léptettek életbe. Az emberek szabad véleménynyilvánításának helyére az öncenzúra lépett, egyre többen látják a jövőjüket a városállamon kívül.




