Sokat bukunk a használt autók miatt
Gablini Gábor, a Gépjármű-márkakereskedők Országos Szövetségének elnöke szerint tízmilliárd forintos nagyságrendű veszteség éri a költségvetést a használtautó-behozatalnál, és a százmilliárdot is elérheti a számla nélküli \"sufniműhelyek\" okozta kár - írta a Magyar Hírlap.




