Szlovák-magyar bűnbandára csaptak le
Négy év alatt közel ötven kamionnyi árut lopott el az a szlovák-magyar bűnbanda, amelynek tagjai ellen üzletszerű csalás miatt tett vádemelési javaslatot a Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) - írja az MTI az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) bejelentése alapján.




