Medikusok beszélhetik rá a 60 év felettieket a vírus elleni oltásra
A kormányhivatal a háziorvosok mellé orvostanhallgatókat rendelhet ki, akiknek az egyik feladata az lesz, hogy az eddig oltatlan 60 év feletti személyeket rábeszéljék a Covid-19 elleni védőoltásra. Azok a medikusok, akik már 10 félévet eredményesen elvégeztek, maguk is beadhatják az oltást. A munkájukért díjazás jár.




