Ötszáz kiló kecsegét engednek szerdán a Dunába
Féltonnányi kecsegét telepít a Dunába a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. (FCSM) és a Fővárosi Horgászegyesületek Szövetsége (Főhesz) a halak napja és a közelgő víz világnapja alkalmából március 20-án az FCSM Észak-pesti Szennyvíztisztító Telepénél - adta hírül az FCSM.



