Megteltünk - üzeni New York polgármestere a bevádorlókat buszoztatóknak
New York polgármestere személyesen utazott a hétvégén a mexikói határvárosba, El Pasóba, hogy leszögezze: Amerika legnagyobb városában már "nincs több hely" bevándorlók tömegeinek.




