Hol tart a Toyota?
Több mint 10 százalékkal növelte nyereségét a japán Toyota. Igaz, a bevétel csökkent.
Hol tart a Toyota?
Több mint 10 százalékkal növelte nyereségét a japán Toyota. Igaz, a bevétel csökkent.
Nőtt a Graphisoft Park SE eredménye az első negyedévben
Az irodák csökkenő kihasználtsága ellenére nőtt a Graphisoft Park SE eredménye az első negyedévben – olvasható a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján közzétett vezetőségi beszámolóban.
A várakozások felett nőtt a Magyar Telekom nyeresége
A Magyar Telekom konszolidált adózott eredménye éves összehasonlításban az elemzői várakozásokat meghaladóan 10,1 milliárd forintra nőtt az idén az első negyedévben, a tavalyi mintegy 800 milliós veszteség után - közölte a társaság a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján kedden, a nemzetközi pénzügyi jelentési szabványok (IFRS) alapján készült gyorsjelentésében.
Ismét veszteséges évet zárt a Nissan
A második veszteséges évét zárta a 2020-as pénzügyi évvel a japán Nissan autógyár és a folyó pénzügyi évre is veszteséget jelez előre, bár gazdálkodási mutatóinak javulása mellett az előző két évinél jóval kisebbet - írja az MTI.
Jelentősen csökkent a Thyssenkrupp vesztesége
Jelentősen csökkent a Thyssenkrupp német acél- és gépipari konszern vesztesége pénzügyi évének első felében - írja az MTI.