BUX 138882.28 -0,44 %
OTP 44790 -0,29 %
header

győr

03.
08.
16:35

Újra vesztett az NGM a győri bubi ügyben

Nem sértette meg a közbeszerzési szabályokat Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata a közösségi kerékpárkölcsönzésre kiírt tenderen, mondta ki a Közbeszerzési Döntőbozottság (kd) a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) jogorvoslati kérelmére. A közbeszerzés vesztese - közös ajánlattevőként - a T-Systems Magyarország Zrt. valamint a Csepel Kerékpárgyártó és Forgalmazó Zrt. volt.

Szerző(k):
Németh Géza