A győri Audi utánozza a kecskeméti Mercedest?
Kétéves bérmegállapodás is lehetséges a győri gyárban.
A győri Audi utánozza a kecskeméti Mercedest?
Kétéves bérmegállapodás is lehetséges a győri gyárban.
Fontos feladatot kap a magyar Audi - itt a bejelentés
Győrben készülnek majd az Audi elektromos autóinak erőforrásai - közölte egy csütörtöki ingolstadti rendezvényen Hubert Waltl, a járműipari konszern igazgatótanácsának gyártásért és logisztikáért felelős tagja.
Jókora béremelést kérnek a győri Audi-dolgozók
Kezdődnek a bértárgyalások a Audi-gyárban. Fejenként 55 ezres béremelést kér a szakszervezet.
Decembertől Pozsonyba járhat több száz győri Audi-munkás
Ideiglenesen átcsoportosítja 850 munkatársát a győri Audi Hungaria, decembertől 550-en a pozsonyi járműgyárba járnak majd dolgozni, 300 dolgozó pedig a motorgyártásban kap munkát - értesült az MTI.
Tűz ütött ki a győri kórházban - részlegesen kiörítették
Kigyulladtak a villanyvezetékek a győri Petz Aladár Megyei Oktató Kórház B épületében kedd kora délután, mintegy kétszáz beteget két szintről egy szomszédos szárnyba vittek, a tüzet eloltották, senki sem sérült meg - tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője kedd délután az MTI-t.