Havi 40 ezres fizetésemelést kérnek a győri audisok
A gyár 30 ezres ajánlatára megérkezett a szakszervezet ajánlata. 10 ezer forinttal többet szeretnének a dolgozók.
Havi 40 ezres fizetésemelést kérnek a győri audisok
A gyár 30 ezres ajánlatára megérkezett a szakszervezet ajánlata. 10 ezer forinttal többet szeretnének a dolgozók.
Szmog: ezek a városok \"veszélyesek\"
Bár Budapesten eltörölték a szmog miatti forgalomkorlátozást, több nagyváros \"veszélyes\" minősítést kapott.
A magyar gazdaságra is veszélyes lehet az Audi-sztrájk - így látják külföldön
Az autógyár motorrészlegének ezerötszáz dolgozója tartott kétórás figyelmeztető sztrájkot csütörtökön. A munkabeszüntetésről a Reuters is beszámolt, attól tartanak, hogy egy elhúzódó vita komolyan árthat a magyar gazdaságnak.
Sztrájk lesz csütörtökön a győri Audinál
Az audis szakszervezet nem tudott megállapodni a béremelésről a gyárral. Emiatt kétórás sztrájk lesz a motorgyárban csütörtök reggel.
Forrósodik a hangulat a magyar Audinál - spórolnak a béreken?
Sikertelenül folytatódott a bértárgyalás az Audi Hungaria Zrt.-nél. A munkáltató, a szakszervezet utolsó ajánlatát túlzónak értékelte és a vállalat képviselői még az eddig egyetlen hivatalos ajánlatukat is visszavonták, a tárgyalásokat pedig az elejéről kívánják folytatni - adta hírül a győri üzem szakszervezete. Az Audinál nem kívántak reagálni lapunknak a hírre.