Győri cégnek is megy egyedi kormánytámogatás
Tizennégy milliárd forintos beruházásának köszönhetően német anyacége kelet-európai termelési központjává válik a győri székhelyű autóipari alkatrészeket gyártó Erbslöh Hungária Kft., a kapacitásbővítő fejlesztést 3 milliárd 50 millió forinttal támogatja a kormány - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter, tudósított az MTI.




