Hatalmas beruházásra készül az Audi Magyarországon
Megduplázza logisztikai központjának területét az Audi Hungaria ebben az évben, jövőre pedig tovább bővítik a motorfejlesztő központjukat - értesült a Napi Gazdaság. A lap csütörtöki számában arról ír, hogy a következő években a cég évi átlagban 90-120 milliárd forintot költhet a győri gyár bővítésére.




