Ezt tette az Orbán-kormány az országgal tavaly
A tavaly novemberi bérmegállapodást tartja az egyik legfontosabb gazdaságpolitikai lépésnek a kormány, amely elégedett 2016-tal, még ha nem is sikerült minden célkitűzést teljesíteni - derül ki a tavalyi zárszámadásból, amelyet a kormány pénteken nyújtott be.




